Inwentaryzacje budowlane, pomiary powierzchni i kubatur

pomiar powierzchni użytkowejDziałamy na terenie całej Polski.

Wykonujemy szeroko rozumiane inwentaryzacje budowlane na potrzeby między innymi oznaczenia powierzchni użytkowych do celów podatkowych, przygotowania dokumentacji projektowej. Dzięki wykonaniu pomiarów i planów hal produkcyjnych można przeprowadzić optymalizację procesów produkcyjnych co może radykalnie obniżyć koszty ruchu zakładu i podnieść zyski.

Mamy w swoim portfolio kilkadziesiąt tysięcy m2 powierzchni hal produkcyjnych, metryki lokali.

Opracowujemy dokumentacje powykonawcze inwestycji wraz z zestawieniami powykonawczymi powierzchni.

Współpraca z nami daje szanse na ekstremalnie szybkie wykonanie zadania, dla przykładu pomiary realizujemy z zastosowaniem najwyższej możliwej technologii co pozwala nam w 30 minut wykonać pomiary ok 3000 m2 skomplikowanej powierzchni mieszkalnej czy biurowej lub 15000 m2 powierzchni hal produkcyjnych. Dzięki temu nasze działania na obiekcie są nieuciążliwe i pomiary nie wymagają długiego zatrzymania procesów produkcyjnych, ponieważ możemy je wykonać w trakcie ruchu zakładu lub podczas przezbrajania maszyn.

inwentaryzacje budowlaneDzięki wykonaniu przez nas zadania otrzymują państwo dokumentację o bardzo wysokiej dokładności, zawierającą rzeczywiste zwymiarowania z natury w każdym punkcie i nie bazujemy na jakiejkolwiek dokumentacji archiwalnej.

Zadania realizujemy na terenie całego kraju.